Prinášame inovácie do našej ambulancie pre VÁS.

Pokrok v liečbe ochorení pohybového aparátu prináša nové a dokonalejšie technológie. Vynikajúce výsledky „biologickej liečby“ hojivými látkami z nášho tela, ktoré sú koncentrované a správne podané, dokazujú, že: “naše telo má regeneračné schopnosti, a preto sa môže liečiť samo.“

Úspešne tak liečime bolestivé, opotrebované a zapálené kĺby, medzistavcové kĺbiky chrbtice, zapálené nervové korene (ľudovo známe ako ischias), preťažené šľachové úpony, zapálené šľachy, úrazom poškodené šľachy a svaly a urýchľujeme tiež liečbu pooperačných zmien na pohybovom aparáte.

V čom je táto liečba inovatívna?

Ide o využitie liečivých rastových faktorov z našej krvi, ktoré skoncentrujeme a zároveň výrazne obohatíme o protizápalové cytokíny, ktoré po aplikácii do poškodeného tkaniva okamžite pôsobia obsadením receptorov, ktoré regulujú hojenie. Odborne ide o vytvorenie autológneho séra s cytokínmi – antagonistami interleukinu-1 (IL-1). Ten je spúšťačom akéhokoľvek zápalu, kaskády zápalových látok ako IL-6, TNF-alfa, zápalové proteíny. A práve blokovaním týchto markerov zápalu cytokíny zastavujú zápal.

Ako pripravíme takéto hojivé sérum?

Odoberieme 10 ml žilovej krvi, ktorá sa vstrekne do špeciálnej skúmavky. Následne sa krv v skúmavke s „guličkami“ inkubuje 3 hodiny, čím sa zvýši množstvo cytokínov 4 a pol krát. Po tomto čase sa krv odstredí, čím sa získa hojivé sérum bohaté na rastové faktory, cytokíny a regeneračné proteíny. A následne ho lekár injekciou aplikuje pacientovi.

Aké sú výhody liečby Sanakin®?

– Liečime 100% autológnym sérom z vlastnej krvi, nepoužívame aditíva a tým vylučujeme alergickú reakciu tela;

– Štúdiami je dokázaný výrazný protizápalový a analgetický efekt;

– Podpora vlastnej regeneračnej schopnosti tela;

– Veľmi dobrá znášanlivosť pacientom, bez vedľajších účinkov;

– Môže sa podávať opakovane, bez rizika predávkovania či vzniku rezistencie na liečbu;

– Jednoduché použitie a dobre tolerovaná aplikácia, odpadá riziko „nesprávneho“ či „zlého“ podania.

Odporúčaná aplikácia je 1x týždenne po dobu 3-6 týždňov.

Cena 1 aplikácie je 199,95 Eur s DPH.

Objednávanie na liečbu – Autológnym na cytokíny bohatým sérom – je možné v pracovné dni: 0517713778, 051771332, 0948934904, 0905746689,

info@mudrklein.sk, ortoped001@zoznam.sk

© 2023 MUDr. Klein. Všetky práva vyhradené. Made by hejDUDE