PRP Systém

PRP Systém

 

Pokrok v liečbe ochorení pohybového aparátu prináša nové a dokonalejšie technológie. Vynikajúce výsledky „biologickej liečby" hojivými látkami z nášho tela skoncentrovanými a správne podanými dokazuje že „ naše telo má regeneračné schopnosti a preto sa môže liečiť samo."


Úspešne liečime bolestivé, opotrebované a zapálené kĺby, medzistavcové kĺbiky chrbtice, zapálené nervové korene ľudovo známe ako ischias, preťažené šľachové úpony, zapálené šľachy, úrazom poškodené šľachy a svaly a urýchľujeme liečbu pooperačných zmien na pohybovom aparáte.

V čom je táto liečba inovatívna? Ide o využitie liečivých rastových faktorov z našej krvi, ktoré skoncentrujeme a zároveň výrazne obohatíme o protizápalové cytokíny, ktoré po aplikácii do poškodeného tkaniva okamžite pôsobia obsadením receptorov, ktoré regulujú hojenie. Odborne ide o vytvorenie autológného séra s cytokínmi – antagonistami interleukinu-1 (IL-1). Ten je spúšťačom akéhokoľvek zápalu, kaskády zápalových látok ako IL-6, TNF-alfa, zápalové proteíny. A práve blokovaním týchto markerov zápalu Cytokíny zastavujú zápal.

Ako pripravíme takéto hojivé sérum? Odoberieme 10 ml žilovej krvi, ktorá sa vstrekne do špeciálnej skúmavky. Následne sa krv skúmavke s „guličkami" inkubuje 3 hodiny, čím sa zvýši množstvo cytokínov 4 a pol krát. Po tomto čase sa krv odstredí, čím sa získa hojivé sérum bohaté na rastové faktory, cytokíny a regeneračné proteíny. A následne ho lekár injekciou aplikuje.

Aké sú výhody liečby Sanakin®?

-Liečime 100% autológnym sérom z vlastnej krvi, nepoužívame aditíva a tým vylučujeme alergickú reakciu tela

-Na štúdiách dokázaný výrazný protizápalový a analgetický efekt

-Podpora vlastnej regeneračnej schopnosti tela

-Veľmi dobrá znášanlivosť pacientom, bez vedľajších účinkov

-Môže sa podávať opakovane, bez rizika predávkovania či vzniku rezistencie na liečbu

-Jednoduché použitie a dobre tolerovaná aplikácia, odpadá riziko „nesprávneho", či „zlého" podania.

Doporučené aplikácia je 1x týždenne po dobu 3-6 týždňov. Cena 1 aplikácie je 199,95 Eur s DPH."

 

 

Pon - Pia: od 7:00

Sob - Ned: Zatvorené

Objednajte sa na vyšetrenie telefonicky

+421 51 771 37 78

Objednajte sa cez
e-časenku

OBJEDNAŤ SA

© 2023 MUDr. Klein. Všetky práva vyhradené. Made by hejDUDE