Jarná únava – ako na ňu?

Pociťujete únavu? Máte za sebou náročný fyzický výkon nezvládate stresujúce obdobie? Cítite sa posledné dni po zime ospalý, nemáte chuť byť aktívny, unavíte sa rýchlejšie jako predčasom? Predĺžil sa deň a pracujete dlhšie, po noci sa budíte unavený viac jako keď si líhate do postele?  Tak trpíte syndrómom „jarnej únavy“. Ako sa príroda prebúdza, ako rastie zelená trávička ako vykukujú prvé podbele a snežienky ako sa v lese objavujú medvede ako sa trúsia mláďatá za svojimi „mamičkami tak aj člověk cíti „nepokoj vo svojom vnútri“. U niekoho však tento proces je oneskorený a „zimný spánok“ naďalej pretrváva. V tomto prípade, ak sa Vám nedarí „samopomoc“ Vám pomôže presne cielená pomoc. Manuálne techniky rozprúdia životodarnú vnútornú miazgu, rozohrejú a naštartujú unavené svaly a kĺby, zaktivizujú „spomalené“ nervy a naštartujú „zaspatý“ metabolizmus na plné obrátky. Skúsené ruky terapeuta a správne použité cielené fyzikálne energie povzbudia Vaše dannosti, zbavia Vás problémov a nastavia metabolizmus do „jarného“ módu. K tomu je samozrejmosťou návod na zostavu cvičení podľa individuálních danností a schopností. Už nebude pre Vás utrpenie ráno vstávať, rozhýbať sa, lebo  cvičenie Vám prinesie tú správnu hladinu adrenalínu k chuti do pracovnej činnosti. A popracovný aktívny relax, so zameraním sa na kompenzáciu Vašich celodenných pracovných činností opätovne po porade a nácviku s terapeutom Vám prinesie radosť v rodine a pokojný spánok. Navštívte našu ambulanciu a doprajte si okamžitú úľavu, vďaka ktorej zvýšite svoju výkonnosť a prekonáte jarnú únavu, či stres. V komplexe starostlivosti o Vás sme Vám pripravili kombináciu rehabilitácie aj infúznej liečby megadávkami C vitamínu, kolagénu a enzýmov. Pesonalizujeme a individualizujeme náš liečebný plán a ušijeme ho na Vašu potrebu.

Naše pracovisko so zameraním na rehabilitáciu a regeneráciu pohybového aparátu. Skúsení terapeuti sú tu pre VÁS dostupní v reálnom čase maximálne niekoľkých dní, keď máte problémy a nie vtedy, keď Vás zdravotný systém niekedy pozve.

Objednávajte sa cez eČasenku, pracovné dni 8,00 do 14.00 telefonicky 0517711332, alebo osobne na poliklinike  na ulici Levočská 18, Prešov, prízemie vľavo

SME TU PRE VÁS!

  • Zdieľať príspevok

Predošlý článok Prečo odporúčam produkty FIT THERAPY
Ďalší článok Tá moja boľavá päta

Komentáre

Comments are closed.

© 2023 MUDr. Klein. Všetky práva vyhradené. Made by hejDUDE